Władze Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania:

Zarząd

Wybrany na mocy Uchwały Nr 158/2019 Walnego Zebrania Członków Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania z dnia 13 grudnia 2019 r. ze zmianami :

  1. Prezes Zarządu – Gmina Ostaszewo reprezentowana przez Michała Chrząszcza
  2. Wiceprezes Zarządu – Gmina Nowy Staw reprezentowana przez Jerzego Szałacha
  3. Skarbnik – Gmina Nowy Dwór Gdański reprezentowana przez Jacka Michalskiego
  4. Sekretarz – Gmina Miłoradz reprezentowana przez Arkadiusza Skorka
  5. Członek Zarządu - Gmina Stegna reprezentowana przez Tomasza Gajewskiego
  6. Członek Zarządu - Gmina Sztutowo reprezentowana przez Robert Zieliński
  7. Członek Zarządu - Gmina Stare Pole reprezentowana przez Marka Szczypiora
  8. Członek Zarządu - Gmina Malbork reprezentowana przez Marcina Kwiatkowskiego
  9. Członek Zarządu - Gmina Miasta Krynica Morska reprezentowane przez Krzysztofa Swata
  10. Członek Zarządu - Gmina Lichnowy reprezentowana przez Jana Michalskiego
  11. Członek Zarządu -Rajmund Kossarzecki



Komisja Rewizyjna

Wybrana na mocy Uchwały Nr 160/2019 Walnego Zebrania Członków Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania z dnia 13 grudnia 2019 r. ze zmianami:

  1. Stowarzyszennie na Rzecz Oparcia Społecznego i Rozwoju "Perspektywa" reprezentowane przez Małgorzatę Święcką 
  2. Agnieszka Rojewska 
  3. Fundacja Strefa Mocy reprezentowana przez Artura Milarskiego

 

Rada Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania

 .. Wybrana  na mocy Uchwały nr 159/2019 Walnego Zebrania Członków Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania z dnia 13 grudnia 2019 r. ze zmianami:.

    1. Gospodarstwo Rolne Zbigniew Puzio reprezentowane przez Zbigniewa Puzio
    2. H.U. KOPROL Paweł Kopeć reprezentowane przez Pawła Kopecia
    3. Agroturystyczny Zajazd Malibu reprezentowany przez Tatianę Szloser
    4. Centrum Budowlane NORD-BUD Krzysztof Pruchniewski reprezentowane przez Krzysztofa Pruchniewskiego
    5. Agencja ALFA Adrian Bogusłowicz reprezentowana przez Adriana Bogusłowicza
    6. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu reprezentowany przez Marcina Szeszę
    7. Gminny Dom Kultury i Sportu w Ostaszewie reprezentowany przez Monikę Zadrożną
    8. Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw reprezentowane przez Krzysztofa Osijewskiego
    9. Stowarzyszenie Przyjaciół Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski reprezentowane przez Marka Opitza
    10. Anna Celiowska-Nietrzebka
    11. Anna Karkusiewicz
    12. Stowarzyszenie Przyjazne Przedszkole w Starym Polu reprezentowane przez Michała Zielskiego.

 

Do pobrania:

 pdfRegulamin pracy Rady ŻLGD