Szanowni Państwo!

 W związku z trwającym procesem tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027 zapraszamy do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Lokalnej Grupy Działania. Prosimy o zgłaszanie własnych projektów, takich które chcielibyście Państwo realizować sami lub w partnerstwach.

Zebrane fiszki projektowe posłużą do opracowania celów i przedsięwzięć zawartych w LSR oraz określenia wskaźników i budżetu LSR, a także do przedstawiania swoich oczekiwań względem projektów wdrażanych za pośrednictwem LGD.

            Wypełnioną fiszkę projektową (załącznik 1) można składać do dnia 31.03.2023 r.
w następujących formach:

  1. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule „Fiszka projektowa – LSR”.
  2. drogą korespondencyjną na adres:

                             Żuławska Lokalna Grupa Działania,

                             Plac Wolności 22,

                             82-100 Nowy Dwór Gdański,

           z dopiskiem: „Fiszka projektowa – LSR”.

  1. bezpośrednio do biura  ŻlGD, Plac Wolności 22, 82-100 Nowy Dwór Gdański w godzinach pracy biura.

            Fiszki projektowe niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na załączonym formularzu lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

            Zachęcamy do wypełnienia fiszek, ponieważ LSR jest tworzona oddolnie z udziałem lokalnej społeczności i Państwa głos ma wpływ na przedsięwzięcia, które zostaną zawarte w LSR. Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych, wniesiecie Państwo wiele propozycji, które przyczynią się do zaspokojenia zgłaszanych potrzeb oraz wykorzystania potencjałów obszaru Lokalnej Grupy Działania, na który składają się gminy: Nowy Staw, Lichnowy, Miłoradz, Malbork, Stare Pole, Ostaszewo, Nowy Dwór Gdański, Stegna, Sztutowo, Krynica Morska.

Załącznik do pobrania:

pdf Fiszka projektowa.

Formularz fiszki projektowej można również otrzymać w biurze LGD.

W razie pytań prosimy o kontakt: tel. 512 600 669, 502 864 823